Fotografia to dla mnie coś więcej niż tylko „robienie zdjęć”. To uchwycenie emocji, piękna lub sytuacji które trwają tylko chwilę. Czasem to śmiech, czasem wzruszenie, czasem spojrzenie, które mówi więcej niż słowa. Kocham wyłapywać te momenty — te prawdziwe, niepozowane, często niezauważalne.